Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé prvního stupně

Bečková Marcela, DiS.

Mgr. Frébortová Bronislava
Bronislava.Frebortova@zsns-sbk.cz

PaedDr. Horalíková Ludmila
Ludmila.Horalikova@zsns-stbk.cz

Mgr. Jurkuláková Martina

Mgr. Kalinová Lenka
Lenka.Kalinova@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Malá Alexandra
Alexandra.Mala@zsns-stbk.cz

Mgr. Schäferová Jolana

Mgr. Sovová Pavlína
Pavlina.Sovova@zsns-stbk.cz

Mgr. Spurná Eliška
Eliska.Spurna@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Surmová Věra
Vera.Surmova@zsns-stbk.cz

Mgr. Svobodová Pavlína
Pavlina.Svobodova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vavrdová Kamila
Kamila.Vavrdova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tichá Marta
Marta.Ticha@zsns-stbk.cz

Mgr. Zippe Veronika

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Počasí

dnes, čtvrtek 21. 10. 2021
slabý déšť 15 °C 9 °C
pátek 22. 10. déšť 10/5 °C
sobota 23. 10. slabý déšť 10/4 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:20

Slunce zapadá:17:50

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Brigita

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den původních odrůd jablek

Zítra má svátek Sabina

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Říjnové nebe plné hvězd má rádo teplá kamna.

Pranostika na akt. den

O svaté Kordule nesladší bobule.

Odkazy

Obsah se připravuje ...