Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé prvního stupně

Bečková Marcela, DiS.

Mgr. Frébortová Bronislava
Bronislava.Frebortova@zsns-sbk.cz

PaedDr. Horalíková Ludmila
Ludmila.Horalikova@zsns-stbk.cz

Mgr. Jurkuláková Martina

Mgr. Kalinová Lenka
Lenka.Kalinova@zsns-stbk.cz

Mgr. Malá Alexandra
Alexandra.Mala@zsns-stbk.cz
MD
Mgr. Schäferová Jolana

Mgr. Sovová Pavlína
Pavlina.Sovova@zsns-stbk.cz

Mgr. Spurná Eliška
Eliska.Spurna@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Surmová Věra
Vera.Surmova@zsns-stbk.cz

Mgr. Svobodová Pavlína
Pavlina.Svobodova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vavrdová Kamila
Kamila.Vavrdova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tichá Marta
Marta.Ticha@zsns-stbk.cz

Mgr. Zippe Veronika

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Počasí

dnes, úterý 4. 10. 2022
slabý déšť 15 °C 8 °C
středa 5. 10. zataženo 15/7 °C
čtvrtek 6. 10. polojasno 19/8 °C
pátek 7. 10. jasno 18/9 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:6:55

Slunce zapadá:18:23

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má František

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den ochrany zvířat

Zítra má svátek Eliška

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den učitelů

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Říjnové nebe plné hvězd má rádo teplá kamna.

Pranostika na akt. den

Svatý František zahání lidi do chýšek.

Odkazy

Obsah se připravuje ...