Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé prvního stupně

Bečková Marcela, DiS.
Mgr. Bohuslava Doleželová

 

Mgr. Frébortová Bronislava
Bronislava.Frebortova@zsns-sbk.cz

PaedDr. Horalíková Ludmila
Ludmila.Horalikova@zsns-stbk.cz

Mgr. Jurkuláková Martina

Mgr. Kalinová Lenka
Lenka.Kalinova@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Malá Alexandra
Alexandra.Mala@zsns-stbk.cz
MD
Mgr. Schäferová Jolana

Mgr. Sovová Pavlína
Pavlina.Sovova@zsns-stbk.cz

Mgr. Spurná Eliška
Eliska.Spurna@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Surmová Věra
Vera.Surmova@zsns-stbk.cz

Mgr. Svobodová Pavlína
Pavlina.Svobodova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vavrdová Kamila
Kamila.Vavrdova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tichá Marta
Marta.Ticha@zsns-stbk.cz

Mgr. Zippe Veronika

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Počasí

dnes, úterý 17. 5. 2022
déšť 16 °C 12 °C
středa 18. 5. polojasno 19/7 °C
čtvrtek 19. 5. polojasno 20/8 °C
pátek 20. 5. déšť 24/11 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:02

Slunce zapadá:20:31

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Aneta

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den telekomunikací
  • Mezinárodní den celiakie

Zítra má svátek Nataša

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den muzeí

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Pranostika na akt. den

V máji aby ani hůl pastýřova neoschla.

Odkazy

Obsah se připravuje ...