Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé prvního stupně

Bečková Marcela, DiS.

Mgr. Frébortová Bronislava
Bronislava.Frebortova@zsns-sbk.cz

Mgr. Houserková Jana
Mgr. Jurkuláková Martina

Mgr. Kalinová Lenka
Lenka.Kalinova@zsns-stbk.cz

Mgr. Malá Alexandra
Alexandra.Mala@zsns-stbk.cz
MD
Mgr. Podolová Zdenka
PhDr. Opichalová Jitka
 
Mgr. Schäferová Jolana

Mgr. Sovová Pavlína
Pavlina.Sovova@zsns-stbk.cz

Mgr. Spurná Eliška
Eliska.Spurna@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Surmová Věra
Vera.Surmova@zsns-stbk.cz 
MD

Mgr. Svobodová Pavlína
Pavlina.Svobodova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vavrdová Kamila
Kamila.Vavrdova@zsns-stbk.cz

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Počasí

dnes, pátek 12. 4. 2024
zataženo 19 °C 8 °C
sobota 13. 4. oblačno 20/10 °C
neděle 14. 4. slabý déšť 21/11 °C
pondělí 15. 4. slabý déšť 14/7 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:6:01

Slunce zapadá:19:41

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Julius

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den letectví a kosmonautiky

Zítra má svátek Aleš

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Pranostika na akt. den

Teplé deště v dubnu slibují žeň, ve které si lidé libují.

Odkazy

Obsah se připravuje ...