Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé prvního stupně


Mgr. Bábek Zdeněk
Zdenek.Babek@zsns-stbk.cz


Mgr. Diňová Zdeňka
Zdenka.Dinova@zsns-stbk.cz

Mgr. Frébortová Bronislava
Bronislava.Frebortova@zsns-sbk.cz

PaedDr. Horalíková Ludmila
Ludmila.Horalikova@zsns-stbk.cz

Mgr. Kalinová Lenka
Lenka.Kalinova@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Malá Alexandra
Alexandra.Mala@zsns-stbk.cz

Mgr. Mráčková Blanka
Blanka.Mrackova@zsns-stbk.cz

Mgr. Sovová Pavlína
Pavlina.Sovova@zsns-stbk.cz

Mgr. Spurná Eliška
Eliska.Spurna@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Surmová Věra
Vera.Surmova@zsns-stbk.cz

Mgr. Svobodová Pavlína
Pavlina.Svobodova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vavrdová Kamila
Kamila.Vavrdova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tichá Marta
Marta.Ticha@zsns-stbk.cz

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Počasí

dnes, čtvrtek 5. 8. 2021
prudký déšť 16 °C 13 °C
pátek 6. 8. slabý déšť 22/11 °C
sobota 7. 8. polojasno 26/13 °C
neděle 8. 8. slabý déšť 22/15 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:25

Slunce zapadá:20:28

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Kristián

Zítra má svátek Oldřiška

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Světový den boje za zákaz jaderných zbraní
  • Mezinárodní den boje lékařů za mír

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Moc hub srpnových - moc vánic sněhových.

Pranostika na akt. den

Je-li v prvních týdnech srpna horko, zůstane zima dlouho bílá.

Odkazy

Obsah se připravuje ...