Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé prvního stupně

Bečková Marcela, DiS.

Mgr. Frébortová Bronislava
Bronislava.Frebortova@zsns-sbk.cz

PaedDr. Horalíková Ludmila
Ludmila.Horalikova@zsns-stbk.cz

Mgr. Jurkuláková Martina

Mgr. Kalinová Lenka
Lenka.Kalinova@zsns-stbk.cz

Mgr. Malá Alexandra
Alexandra.Mala@zsns-stbk.cz
MD
Mgr. Schäferová Jolana

Mgr. Sovová Pavlína
Pavlina.Sovova@zsns-stbk.cz

Mgr. Spurná Eliška
Eliska.Spurna@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Surmová Věra
Vera.Surmova@zsns-stbk.cz

Mgr. Svobodová Pavlína
Pavlina.Svobodova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vavrdová Kamila
Kamila.Vavrdova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tichá Marta
Marta.Ticha@zsns-stbk.cz

Mgr. Zippe Veronika

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Počasí

dnes, středa 8. 2. 2023
zataženo -1 °C -8 °C
čtvrtek 9. 2. jasno 0/-9 °C
pátek 10. 2. polojasno 0/-8 °C
sobota 11. 2. zataženo 2/-5 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:12

Slunce zapadá:16:56

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Milada

Zítra má svátek Apolena

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Únorová voda - pro pole škoda.

Pranostika na akt. den

V únoru-li vítr neburácí, jistě v dubnu krovy kácí.

Odkazy

Obsah se připravuje ...