Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé prvního stupně


Mgr. Bábek Zdeněk
Zdenek.Babek@zsns-stbk.cz


Mgr. Diňová Zdeňka
Zdenka.Dinova@zsns-stbk.cz

Mgr. Frébortová Bronislava
Bronislava.Frebortova@zsns-sbk.cz

PaedDr. Horalíková Ludmila
Ludmila.Horalikova@zsns-stbk.cz

Mgr. Kalinová Lenka
Lenka.Kalinova@zsns-stbk.cz

Mgr. Malá Alexandra
Alexandra.Mala@zsns-stbk.cz

Mgr. Mráčková Blanka
Blanka.Mrackova@zsns-stbk.cz

Mgr. Sovová Pavlína
Pavlina.Sovova@zsns-stbk.cz

Mgr. Spurná Eliška
Eliska.Spurna@zsns-stbk.cz
MD

Mgr. Surmová Věra
Vera.Surmova@zsns-stbk.cz

Mgr. Svobodová Pavlína
Pavlina.Svobodova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vavrdová Kamila
Kamila.Vavrdova@zsns-stbk.cz

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Počasí

Počasí dnes:

18. 1. 2021

zatazenosesnezenim

Bude zpočátku polojasno až oblačno, postupně od západu zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -2 až -6°C.

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:07:37

Slunce zapadá:16:24

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Vladislav

Zítra má svátek Doubravka

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Není-li leden mokrý, sudy vinařů se naplní.

Pranostika na akt. den

Na svatého Priska pod saněmi píská.

Odkazy

Obsah se připravuje ...