Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé druhého stupně


Mgr. Běhalová Lenka
Lenka.Behalova@zsns-stbk.cz


Mgr. Cébe Adam
Adam.Cebe@zsns-stbk.cz

Mgr. Foitová Ina
Majetičová Jana, DiS.

Mgr. Novák Pavel
Pavel.Novak@zsns-stbk.cz

Mgr. Novotná Veronika
Veronika.Novotna@zsns-stbk.cz

Mgr. Prečanová Marta
Marta.Precanova@zsns-stbk.cz

Mgr. Procházková Pavla
Pavla.Prochazkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Pudová Romana
Romana.Pudova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tylšerová Blanka
Blanka.Tylserova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vařeková Blanka
Blanka.Varekova@zsns-stbk.cz

Mgr. Večeřa Vladimír

Mgr. Vrtková Iveta
Iveta.Vrtkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Zippe Veronika

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Počasí

dnes, středa 28. 2. 2024
slabý déšť 11 °C 7 °C
čtvrtek 29. 2. polojasno 14/5 °C
pátek 1. 3. slabý déšť 12/8 °C
sobota 2. 3. slabý déšť 13/8 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:6:34

Slunce zapadá:17:31

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Lumír

Zítra má svátek Horymír

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když větrové na konec února uhodí, moc obilí se na poli neurodí.

Pranostika na akt. den

Je-li na svatého Romana jasno, bude hojná úroda.

Odkazy

Obsah se připravuje ...