Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé druhého stupně


Mgr. Běhalová Lenka
Lenka.Behalova@zsns-stbk.cz


Mgr. Cébe Adam
Adam.Cebe@zsns-stbk.cz

Mgr. Kudělková Věra
Vera.Kudelkova@zsns-stbk.cz

Majetičová Jana, DiS.

Mgr. Novák Pavel
Pavel.Novak@zsns-stbk.cz

Mgr. Novotná Veronika
Veronika.Novotna@zsns-stbk.cz

Mgr. Prečanová Marta
Marta.Precanova@zsns-stbk.cz

Mgr. Procházková Pavla
Pavla.Prochazkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Pudová Romana
Romana.Pudova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tylšerová Blanka
Blanka.Tylserova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vařeková Blanka
Blanka.Varekova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vlková Pavlína

Mgr. Vrtková Iveta
Iveta.Vrtkova@zsns-stbk.cz

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Počasí

dnes, úterý 16. 8. 2022
slabý déšť 29 °C 16 °C
středa 17. 8. jasno 31/18 °C
čtvrtek 18. 8. slabý déšť 32/20 °C
pátek 19. 8. slabý déšť 30/20 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:42

Slunce zapadá:20:07

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Jáchym

Zítra má svátek Petra

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jak Vavřinec zavaří, Bartoloměj zasmaží, tak se podzimek daří.

Pranostika na akt. den

Ka svatému Rochu bývá hojnost hrachu.

Odkazy

Obsah se připravuje ...