Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé druhého stupně


Mgr. Běhalová Lenka
Lenka.Behalova@zsns-stbk.cz


Mgr. Cébe Adam
Adam.Cebe@zsns-stbk.cz

Mgr. Jurkuláková Martina
Martina.Jurkulakova@zsns-stbk.cz

Mgr. Kraftová Zdenka 
Zdenka.Kraftova@zsns-stbk.cz

Mgr. Kudělková Věra
Vera.Kudelkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Němcová Kateřina
MD

Mgr. Novák Pavel
Pavel.Novak@zsns-stbk.cz

Mgr. Novotná Veronika
Veronika.Novotna@zsns-stbk.cz

Mgr. Prečanová Marta
Marta.Precanova@zsns-stbk.cz

Mgr. Procházková Pavla
Pavla.Prochazkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Pudová Romana
Romana.Pudova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tylšerová Blanka
Blanka.Tylserova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vařeková Blanka
Blanka.Varekova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vrtková Iveta
Iveta.Vrtkova@zsns-stbk.cz

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Počasí

dnes, čtvrtek 5. 8. 2021
prudký déšť 16 °C 13 °C
pátek 6. 8. slabý déšť 22/11 °C
sobota 7. 8. polojasno 26/13 °C
neděle 8. 8. slabý déšť 22/15 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:25

Slunce zapadá:20:28

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Kristián

Zítra má svátek Oldřiška

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Světový den boje za zákaz jaderných zbraní
  • Mezinárodní den boje lékařů za mír

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jsou-li v srpnu hory kalný, budou v zimě mrazy valný.

Pranostika na akt. den

Je-li v prvních týdnech srpna horko, zůstane zima dlouho bílá.

Odkazy

Obsah se připravuje ...