Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé druhého stupně


Mgr. Běhalová Lenka
Lenka.Behalova@zsns-stbk.cz


Mgr. Cébe Adam
Adam.Cebe@zsns-stbk.cz

Mgr. Foitová Ina

Mgr. Kudělková Věra
Vera.Kudelkova@zsns-stbk.cz

Majetičová Jana, DiS.

Mgr. Novák Pavel
Pavel.Novak@zsns-stbk.cz

Mgr. Novotná Veronika
Veronika.Novotna@zsns-stbk.cz

Mgr. Prečanová Marta
Marta.Precanova@zsns-stbk.cz

Mgr. Procházková Pavla
Pavla.Prochazkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Pudová Romana
Romana.Pudova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tylšerová Blanka
Blanka.Tylserova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vařeková Blanka
Blanka.Varekova@zsns-stbk.cz

Mgr. Večeřa Vladimír

Mgr. Vrtková Iveta
Iveta.Vrtkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Zippe Veronika

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Počasí

dnes, čtvrtek 1. 12. 2022
oblačno 4 °C 0 °C
pátek 2. 12. mírné sněžení 3/0 °C
sobota 3. 12. sněžení 2/-2 °C
neděle 4. 12. déšť se sněhem 1/-2 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:26

Slunce zapadá:15:53

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Iva

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den boje proti AIDS

Zítra má svátek Blanka

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den pro zrušení otroctví

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Pranostika na akt. den

O svatém Edmundu Kampiáně ledový vítr fičí ze stráně.

Odkazy

Obsah se připravuje ...