Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé druhého stupně


Mgr. Běhalová Lenka
Lenka.Behalova@zsns-stbk.cz


Mgr. Cébe Adam
Adam.Cebe@zsns-stbk.cz

Mgr. Kudělková Věra
Vera.Kudelkova@zsns-stbk.cz

Majetičová Jana, DiS.

Mgr. Novák Pavel
Pavel.Novak@zsns-stbk.cz

Mgr. Novotná Veronika
Veronika.Novotna@zsns-stbk.cz

Mgr. Prečanová Marta
Marta.Precanova@zsns-stbk.cz

Mgr. Procházková Pavla
Pavla.Prochazkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Pudová Romana
Romana.Pudova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tylšerová Blanka
Blanka.Tylserova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vařeková Blanka
Blanka.Varekova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vlková Pavlína

Mgr. Vrtková Iveta
Iveta.Vrtkova@zsns-stbk.cz

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Počasí

dnes, čtvrtek 21. 10. 2021
slabý déšť 15 °C 9 °C
pátek 22. 10. déšť 10/5 °C
sobota 23. 10. slabý déšť 10/4 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:20

Slunce zapadá:17:50

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Brigita

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den původních odrůd jablek

Zítra má svátek Sabina

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Říjnové nebe plné hvězd má rádo teplá kamna.

Pranostika na akt. den

Svatá Uršula perličky rozsula, ráno vstala, posbírala, ani jediné nenechala.

Odkazy

Obsah se připravuje ...