Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé druhého stupně


Mgr. Běhalová Lenka
Lenka.Behalova@zsns-stbk.cz


Mgr. Cébe Adam
Adam.Cebe@zsns-stbk.cz

Mgr. Kudělková Věra
Vera.Kudelkova@zsns-stbk.cz

Majetičová Jana, DiS.

Mgr. Novák Pavel
Pavel.Novak@zsns-stbk.cz

Mgr. Novotná Veronika
Veronika.Novotna@zsns-stbk.cz

Mgr. Prečanová Marta
Marta.Precanova@zsns-stbk.cz

Mgr. Procházková Pavla
Pavla.Prochazkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Pudová Romana
Romana.Pudova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tylšerová Blanka
Blanka.Tylserova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vařeková Blanka
Blanka.Varekova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vlková Pavlína

Mgr. Vrtková Iveta
Iveta.Vrtkova@zsns-stbk.cz

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Počasí

dnes, úterý 17. 5. 2022
déšť 16 °C 12 °C
středa 18. 5. polojasno 19/7 °C
čtvrtek 19. 5. polojasno 20/8 °C
pátek 20. 5. déšť 24/11 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:02

Slunce zapadá:20:31

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Aneta

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den telekomunikací
  • Mezinárodní den celiakie

Zítra má svátek Nataša

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den muzeí

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Chladno a večerní mlhy v máji, hojnost ovoce a sena dají.

Pranostika na akt. den

V máji aby ani hůl pastýřova neoschla.

Odkazy

Obsah se připravuje ...