Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.
Vytisknout

Učitelé druhého stupně


Mgr. Běhalová Lenka
Lenka.Behalova@zsns-stbk.cz


Mgr. Cébe Adam
Adam.Cebe@zsns-stbk.cz

Mgr. Foitová Ina
Majetičová Jana, DiS.

Mgr. Novák Pavel
Pavel.Novak@zsns-stbk.cz

Mgr. Novotná Veronika
Veronika.Novotna@zsns-stbk.cz

Mgr. Prečanová Marta
Marta.Precanova@zsns-stbk.cz

Mgr. Procházková Pavla
Pavla.Prochazkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Pudová Romana
Romana.Pudova@zsns-stbk.cz

Mgr. Tylšerová Blanka
Blanka.Tylserova@zsns-stbk.cz

Mgr. Vařeková Blanka
Blanka.Varekova@zsns-stbk.cz

Mgr. Večeřa Vladimír

Mgr. Vrtková Iveta
Iveta.Vrtkova@zsns-stbk.cz

Mgr. Zippe Veronika

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Počasí

dnes, pondělí 17. 6. 2024
slabý déšť 24 °C 12 °C
úterý 18. 6. slabý déšť 25/15 °C
středa 19. 6. slabý déšť 22/13 °C
čtvrtek 20. 6. jasno 21/10 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:4:40

Slunce zapadá:21:03

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Adolf

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Zítra má svátek Milan

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Pranostika na akt. den

Mokrý červen kazí celý rok.

Odkazy

Obsah se připravuje ...