Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, p.o.
Základní škola nám. Svobody 3
Šternberk, p.o.

Atletické závody 1. stupeň

19. ročník atletických závodů žáků 1. st. - jarní kolo 12. 4. 2019

Ve středu 12. 4. 2019 proběhlo jarní kolo atletických závodů žáků 1. stupně. Ačkoliv nám počasí moc nepřálo, naši nejmladší sportovci překvapili svými výkony. Žáci závodili tradičně ve třech disciplínách, v běhu na 50m, hodu raketkou a skoku dalekém (1. a 2. třídy ve skoku z místa).
V závěru běželi tři vybraní chlapci a tři děvčata z každého ročníku vytrvalostní běh na 300 m.
 

Nejlepší jednotlivci podzimního kola:

1. ročník:
Chlapci Dívky
1.místo  Antonín Švarc                                  1.místo  Lucie Pavlicová
2.místo Miguel Gazdík, Daniel Gábor       2.místo Lucie Břízová
3.místo Petr Pick                                            3.místo Vendula Půčková
 

2. ročník:
Chlapci                                                                      Dívky 
1.místo  Tomáš Uhlár, Daniel Všianský        1.místo  Simona Motáňová
2.místo Adam Šesták                                      2.místo  Vanessa Poledňáková
3.místo Martin Novák                                      3.místo  Leona Doleželová

 

3. ročník:
Chlapci                                                                      Dívky
1.místo  Marek Mihok, Jakub Hruban         1.místo Stela Papicová
2.místo Roman Král                                        2.místo Vivien Švandelíková
3.místo Martin David                                      3.místo Michaela Fofová

 

4. ročník:
Chlapci                                                                      Dívky
1.místo  Jiří Pavlica, Marek Krist                     1.místo  Kateřina Hublarová
2.místo Dominik Pokorný                               2.místo  Jana Romaněnko
3.místo  Jan Gábor, Nikolas Baláž                 3.místo  Natálie Kalinová, Darina Klapková,                                                                                                        Kristýna Vorlická



5. ročník:
Chlapci                                                                      Dívky
1.místo  David Koudelka                                1.místo   Simona Izáková
2.místo Filip Koudela                                      2.místo  Eliška Komárková
3.místo Matěj Pokorný                                   3.místo   Denisa Fajnorová

Vytrvalostí běh na 300 m ve svých věkových kategoriích vyhráli:

1. ročník

1. místo: Lucie Břízová, Miguel Gazdík

2. místo: Lucie Pavlicová, Ondřej Kráčmar

3. místo: Barbora Neplechová, Petr Pick

2. ročník

1. místo: Leona Doleželová, Tomáš Uhlár

2. místo: Elena Meixnerová, Daniel Malý

3. místo: Karolína Friedlová, Adam Šesták

3. ročník

1. místo: Stela Papicová, Roman Král

2. místo: Petra Christová, Jakub Hruban

3. místo: Anežka Tomková, Adéla Vodáková, Martin David, Jaroslav Krajíček

4. ročník

1. místo: Alena Balážová, Marek Krist

2. místo: Darina Klapková, Nikolas Baláž

3. místo: Natálie Kalinová, Dominik Pokorný

5. ročník

1. místo: Simona Izáková, David Poliak

2. místo: Adéla Jurkuláková, Matěj Pokorný

3. místo: Lucie Malá, Martin Libigr

Datum vložení: 10. 4. 2019 10:47
Datum poslední aktualizace: 23. 10. 2020 11:32
Autor:

Fotogalerie

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Počasí

dnes, čtvrtek 1. 12. 2022
oblačno 4 °C 0 °C
pátek 2. 12. mírné sněžení 3/0 °C
sobota 3. 12. sněžení 2/-2 °C
neděle 4. 12. déšť se sněhem 1/-2 °C

EKATALOG

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:26

Slunce zapadá:15:53

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek a výročí

Svátek má Iva

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den boje proti AIDS

Zítra má svátek Blanka

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den pro zrušení otroctví

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Vane-li v prosinci vítr východní, špatnou naději mají nemocní.

Pranostika na akt. den

Na svatého Eligia daleko široko tuhá zima má čtyři neděle trvati.

Odkazy

Obsah se připravuje ...