19. ročník atletických závodů žáků 1. st. - jarní kolo 12. 4. 2019
Ve středu 12. 4. 2019 proběhlo jarní kolo atletických závodů žáků 1. stupně. Ačkoliv nám počasí moc nepřálo, naši nejmladší sportovci překvapili svými výkony. Žáci závodili tradičně ve třech disciplínách, v běhu na 50m, hodu raketkou a skoku dalekém (1. a 2. třídy ve skoku z místa).
V závěru běželi tři vybraní chlapci a tři děvčata z každého ročníku vytrvalostní běh na 300 m.
Nejlepší jednotlivci podzimního kola:
1. ročník:
Chlapci Dívky
1.místo Antonín Švarc 1.místo Lucie Pavlicová
2.místo Miguel Gazdík, Daniel Gábor 2.místo Lucie Břízová
3.místo Petr Pick 3.místo Vendula Půčková
2. ročník:
Chlapci Dívky
1.místo Tomáš Uhlár, Daniel Všianský 1.místo Simona Motáňová
2.místo Adam Šesták 2.místo Vanessa Poledňáková
3.místo Martin Novák 3.místo Leona Doleželová
3. ročník:
Chlapci Dívky
1.místo Marek Mihok, Jakub Hruban 1.místo Stela Papicová
2.místo Roman Král 2.místo Vivien Švandelíková
3.místo Martin David 3.místo Michaela Fofová
4. ročník:
Chlapci Dívky
1.místo Jiří Pavlica, Marek Krist 1.místo Kateřina Hublarová
2.místo Dominik Pokorný 2.místo Jana Romaněnko
3.místo Jan Gábor, Nikolas Baláž 3.místo Natálie Kalinová, Darina Klapková, Kristýna Vorlická
5. ročník:
Chlapci Dívky
1.místo David Koudelka 1.místo Simona Izáková
2.místo Filip Koudela 2.místo Eliška Komárková
3.místo Matěj Pokorný 3.místo Denisa Fajnorová
Vytrvalostí běh na 300 m ve svých věkových kategoriích vyhráli:
1. ročník
1. místo: Lucie Břízová, Miguel Gazdík
2. místo: Lucie Pavlicová, Ondřej Kráčmar
3. místo: Barbora Neplechová, Petr Pick
2. ročník
1. místo: Leona Doleželová, Tomáš Uhlár
2. místo: Elena Meixnerová, Daniel Malý
3. místo: Karolína Friedlová, Adam Šesták
3. ročník
1. místo: Stela Papicová, Roman Král
2. místo: Petra Christová, Jakub Hruban
3. místo: Anežka Tomková, Adéla Vodáková, Martin David, Jaroslav Krajíček
4. ročník
1. místo: Alena Balážová, Marek Krist
2. místo: Darina Klapková, Nikolas Baláž
3. místo: Natálie Kalinová, Dominik Pokorný
5. ročník
1. místo: Simona Izáková, David Poliak
2. místo: Adéla Jurkuláková, Matěj Pokorný
3. místo: Lucie Malá, Martin Libigr
Slunce vychází:5:26
Slunce zapadá:20:09
Svátek má Blahoslav
Státní svátky a významné dny na dnešek:
Státní svátky a významné dny na zítřek:
Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.
Je-li v dubnu krásně a povětří čisté, bude květen nepříjemný jistě.
Obsah se připravuje ...