Školní kapela

Rok 2013-14

Činnost školní kapely byla s odchodem jejích stěžejních členů ukončena.

Rok 2012-13

Milí přátele, drazí posluchači, vážení abonenti!

Naše poněkud zkrácené vystoupení na plese naší školy bylo zároveň naším posledním plesovým. Věříme, že jste si to v rámci začínajícího večera užili. Od nynějška se budeme vítat a vídat jen v klubech, na festivalech, hodech apod. Sledujte zprávy šířící se po Facebooku a jiných zbytečných mediálních kanálech, nebo hoďte okem na plakáty po městě, třeba někde budeme „viset“. K tomu nám dopomáhej rockový Pámbů. Těšíme se na vás.

See mad      19.2. 2013

Zdravíme naše fanoušky stávající a nastávající. S některými jsme se viděli na Hnojických hodech, popř. hraní na Ecce homo v září, avšak to byla zatím poslední veřejná vystoupení, neboť čas a množství práce jsou neúprosné – musíme se zavřít a zkoušet.

V novém školním roce bude kapela SEE  MAD fungovat nadále. V současné době není v plánu žádný koncert, první hvězdou na nebi je školní ples ZŠ nám. Svobody 3 – a to 8. 2. 2013.

Bedlivě sledujte debaty na facebooku, třeba se něco objeví. Těšíme se!

Rok 2011-12

Nové zprávy v kapele!!!!!

Tou nejnovější zprávou je, že se nic nemění :-). Trénuje se, kdy se jen dá, chystáme se na 6.4. do MKC, rozehřejeme vás než přijdou Homebwoy Rasta.  Další učinkování najdete na různých plakátech – Ecce homo, Léčebenské slavnosti, Uničov Club 4, snad Expozice a Expedice a navázali jsme kontakt do Frytku mistku :-)

Vzhůru tedy a příští rok na plese ať je narváno!!!!

Show must go on!!!!

Začal nový školní rok 2011/2012 a naše kapela s novým názvem "SEE MAD" se rozhodně nenudí.  Po koncertech na dnech Ecce homo a Hnojických hodech  se chystá vystoupení u příležitosti otevření galerie v Expozici času. Termín 11.11. 2011 v dopoledních hodinách.  Ještě týž den si nás můžete poslechnout v krátkometrážní verzi  na oslavách dne Sv. Martina v půl páté odpoledne.  Detaily budou na našem bandzone, popř. facebooku.  Plné ruce práce – na focení a psaní není čas, musí se cvičit a makat!!! Těšíme se na vás!

See mad

See mad vás vítá v novém roce 2012!!!!

Školní ples je před námi (10.2.2012), letos hrajeme jako první od 20.00 hod, moc se na všechny těšíme. Repertoár neprozradíme, rozhodně však uslyšíte pár nových kousků. Až se zima umoudří a nastoupí vlídnější počasí, bude se zase hrát v klubech atd., vše se dozvíte na naších stránkách, kam se marně snažíme vložit nahrávky ze zkušebny. Do té doby: Viva la rock!!!!

Rok 2010-11

Po úspěšném minulém školním roce, kdy se začínající školní kapela zformovala do konečné podoby, přichází nový školní rok 2010/11, v obsazení nastávají změny a muzikanti začínají pilně cvičit nové písně. Po třech vystoupeních konaných na školním dvoře lze bez nadsázky říci, že výkon našich dětí je na profesionální úrovni. Nechme se překvapit, co nás čeká letos. Let´s rock, let´s roll!!!!

Složení kapely:

Zpěvy: Eva Gadhofová, Sabina Ulmanová

El. kytara: Dominik Pospíšil

Ak. kytara, el. kytara, klávesy: Evča Žlutířová

Bicí: Tonda Švec

Basa: Pavel Novák

We  are  going  through  changes…

Tak by se dal parafrázovat úryvek ze slavné  blacksabbatovské  písně. Ano, měníme se. Jak naše obsazení, tak náš repertoár a také pole působnosti. Na počátku listopadu si SEE MAD  střihli úvodní sadu na rockovém večírku v Uničově a bylo jasné, že koncertování na školním dvoře není to pravé ořechové. Prozatím nejvyšší dosažená meta byl poté  školní ples naší školy, kde kapela plnohodnotně odehrála hodinovou sadu plnou hitů svižných i pomalých. Publikum produkci přijalo vřele, je třeba vyjádřit díky všem za podporu. Najde-li se ochotný sponzor (či několik) a podaří-li se zakoupit kvalitní vybavení, dalo by se uvažovat i o celém plese. Ve stávající aparátové nouzi o tom však zatím nemůžeme uvažovat.

A co na to budoucnost? Dny v pohybu, opět Uničov a soutěž kapel v kině Oko, na to vše se mohou příznivci SEE MAD těšit. A brzy snad i nějaká studiová nahrávka, profil na webu a zde na školních stránkách v dohlednu video z plesu.

Let´s rock, let´s roll!!!

p. uč. P. Novák

Předvánoční koledování (2010)